Najczęściej zadawane pytania

Tutaj zebraliśmy pytania, z którymi najczęściej się spotykamy i daliśmy z siebie wszystko, aby odpowiedzieć na nie jak najpełniej. Jeśli brakuje jakichś informacji, napisz do nas lub zadzwoń!

Co zyskam korzystając ze Scanye?

Z naszego doświadczenia wynika, że księgowa jest w stanie wprowadzić około 250 dokumentów dziennie do programu FK. Z nami może zrobić nawet 300 w godzinę!

Wielkość oszczędności zależy od liczby otrzymywanych dokumentów i może wahać się do kilkuset złotych nawet do kilkunastu tysięcy!

Aby sprawdzić jak dużo możesz zaoszczędzić w swoim biurze, umów się z nami na krótką, niezobowiązującą prezentację, klikając tutaj lub telefonicznie (+48 531 163 162).

Czego potrzebuję, aby korzystać ze Scanye?

Aby Scanye mogło Ci pomóc w pracy z fakturami, potrzebne są przede wszystkim:

– Skaner. Najlepiej z automatycznym podajnikiem, gdyż w ten sposób można oszczędzić znacznie więcej czasu.
– Komputer połączony z internetem. Nasza aplikacja jest dostępna przez przeglądarkę internetową, więc niezbędne jest połączenie z siecią internet.

Jak mogę zacząć korzystać ze Scanye?

To bardzo proste. Kliknij w ten linki umów się z nami na 30-minutową, niezobowiązującą prezentację. Nasz specjalista pomoże Ci ustalić jak Scanye może pomóc Twojej firmie i przeprowadzi Cię przez pierwsze kroki w aplikacji.

Jakiego skanera potrzebuję?

Aby czerpać możliwie najwięcej korzyści ze Scanye, zalecamy, aby skaner posiadał poniższe parametry:
– automatyczny podajnik,
– rozdzielczość min. 150dpi, optymalnie 300dpi,
– możliwość skanowania w kolorze lub odcieniach szarości.

Czy Scanye zadziała z moim programem?

Na tej stronie znajdziesz pełną listę programów księgowych, z którymi współpracujemy. Jeśli chciałbyś korzystać ze Scanye, lecz Twojego programu tam nie ma, skontaktuj się z nami!

Czy Scanye działa tylko z fakturami PDF?

Nie tylko! Scanye czyta faktury elektroniczne, a także skany dokumentów papierowych. Odczytywane przez nas formaty to .pdf, .jpg i .png.

Ile to kosztuje?

Koszt usługi jest zależny od liczby faktur przetwarzanych przez biuro i wynosi już od 17gr za dokument. Aby poznać koszt Scanye dla Twojego biura odwiedź nasz cennik, skontaktuj się z nami poprzez formularz lub telefonicznie.

Jak długo muszę czekać na odczytanie danych z faktur?

Dane zwracane są w ciągu zaledwie kilku sekund!

Polecamy ustawić skaner na skanowanie „w odcieniach szarości”. Zapewni to optymalny kompromis pomiędzy jakością odczytu oraz czasem oczekiwania na wyniki.

Co to oznacza, że Scanye się uczy?

Gdy zatwierdzisz dane zwrócone przez Scanye lub wpiszesz nowe, Scanye uzna je za poprawne. Zapamięta, że na danej fakturze szukane informacje znajdują się w odpowiednich miejscach i zwiększy szansę na poprawny odczyt w przyszłości.

Czy trzeba skanować faktury do oddzielnych plików?

Nie ma takiej potrzeby. Scanye pozwala na podzielenie plików zawierających wiele dokumentów wewnątrz aplikacji.

Czy to jest bezpieczne?

Podpisujemy ze swoimi Klientami umowę o zachowaniu poufności, aby mieli pewność, że dane z faktur nigdzie nie wyciekną.

Co więcej, nasza aplikacja zabezpieczona jest protokołem https używanym w bankowości online, a nasze serwery są zaszyfrowane, co sprawia, że nawet w przypadku wykradzenia danych, są one nie do odczytania.

Czy Scanye to program do księgowości?

Scanye to dodatkowa usługa skracająca czas pracy przy wpisywaniu faktur do Twojego dotychczasowego programu księgowego. Nie musisz zmieniać swoich przyzwyczajeń ani rozwiązywać dotychczasowych kontraktów!

W moim biurze pracuje 10 osób. Czy muszę kupić Scanye dla każdej osobne konto?

Nie ma takiej potrzeby! Dzięki dostępności przez przeglądarkę internetową, Scanye może być używane równocześnie przez wiele osób. Naszym celem jest pomoc wszystkim biurom rachunkowym – zarówno samodzielnym księgowym, jak i dużym firmom zatrudniającym nawet kilkaset osób.

Czy mogę zainstalować Scanye na swoim komputerze?

Scanye jest usługą dostępną przez przeglądarkę internetową. Dzięki temu zawsze dostarczamy klientom najnowszą, najbardziej poprawną i najszybszą wersję naszego oprogramowania.

Scanye jest dostępne z każdego komputera z internetem na świecie, nie wymaga instalacji ani skomplikowanych integracji. Nie ma również limitu stanowisk, z których można korzystać jednocześnie.

Jaką mam gwarancję, że dane są poprawne?

Scanye pozwala na własnoręczną weryfikację odczytanych danych, wyświetlając zarówno fakturę jak również odczytane dane do potwierdzenia. Masz pełny wgląd i kontrolę nad wprowadzanymi danymi.

A co jak Scanye się pomyli?

Sprawdzanie poprawności danych w aplikacji jest elementem przetwarzania. Każdą fakturę należy kontrolować – na szczęście można robić to wygodnie za pomocą tabulatora.

Co robicie z danymi z faktur?

Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych oraz zapisami w naszym Regulaminie i naszej Polityce Prywatności, dane z faktur wykorzystywane są tylko do przygotowania pliku do programu księgowego oraz do poprawiania naszych algorytmów. Poufność tych danych jest dla nas najwyższym priorytetem. Dane nie opuszczają granic Unii Europejskiej oraz są szyfrowane zarówno podczas transmisji, jak i przechowywania.

Z jaką skutecznością odczytujecie faktury?

Odczyt Scanye pozwala na wprowadzenie nawet 300 faktur w godzinę do Twojego programu księgowego. Licząc sprawdzanie poprawności danych w naszym programie!